sandėlio darbuotojas
Naujienos

„GoRamp“ pripažino geriausiu logistikos ir tiekimo grandinės valdymo sprendimu Centrinėje ir Rytų Europoje

Logistikos technologijų startuolis „GoRamp“ išrinktas geriausiu logistikos ir tiekimo grandinės valdymo sprendimu Centrinėje ir Rytų Europoje. 


Europos logistikos ir tiekimo grandinės valdymo pažangos apdovanojimai (angl. CEE Logistics & Supply Chain Management Excellence Award), kasmet organizuojami tarptautinės tiekimo grandinės ekspertų konferencijos „Translog Connect“, paskelbė Lietuvoje sukurtą transportavimo procesų optimizavimo įrankį „GoRamp“ geriausiu šių metų logistikos sprendimu.

Kasmet apdovanojimas suteikiamas inovatyviausiai paslaugai, per metus pademonstravusiai geriausius rezultatus efektyvinant klientų tiekimo grandinės etapus, taupant kaštus, resursus ir užtikrinant tvarią verslo plėtrą.


„Šis apdovanojimas mums yra didžiulis įvertinimas. Tai visos logistikos technologijų kūrėjų bendruomenės Baltijos šalyse pripažinimas. Esame pastebėti ir įvertinti Europoje, už indėlį į Centrinės ir Rytų Europos regiono tiekimo grandinės inovacijų plėtrą. Tai tvirtas žingsnis „GoRamp“ vizijos link – skaitmenizuoti gamybos ir prekybos įmonių logistikos procesus, kurie šiuo metu vis dar pagrįsti nepažangiu ir neefektyviu rankiniu darbu bei pagyvenusiais metodais“, – teigė „GoRamp“ vadovas ir bendraįkūrėjas Jevgenij Polonis.


„GoRamp“ sukūrė mėnesinio abonemento principu paremtą įrankį, skirtą gamybos ir prekybos įmonių logistikos skyriams. Priklausomai nuo procesų ir iššūkių tiekimo grandinėje įmonės gali pasirinkti skirtingus modulius: sandėlio atvykimų planavimo, sutarčių su vežėjais valdymo, sąskaitų tikrinimo automatizavimo, integracijos tarp skirtingų sistemų. Remiantis klientų iš 19 šalių atsiliepimais, sistema padeda sutaupyti iki 70 proc. operacinio darbo, 20 proc. sutrumpinti laukimo laiką, išvengti prastovų ir neviršyti patvirtintų transporto sutarčių biudžeto.


Europos logistikos ir tiekimo grandinės valdymo pažangos apdovanojimams pristatyta „GoRamp“ kliento, vienos didžiausių plastiko perdirbimo bendrovių pasaulyje „Schoeller Allibert“, veikiančios 50-yje valstybių, sėkmės istorija. Įdiegus „GoRamp“ sistemą, „Schoeller Allibert“ pavyko daugiau nei trečdaliu padidinti sandėlio veiklos efektyvumą, 90 proc. sumažinti vilkikų eiles sandėlio teritorijoje ir  40 proc. sutrumpinti vairuotojų
laukimo laiką, iškraunant ar pakraunant prekes.


„Translog Connect“ – tai kasmet Budapešte vykstantis tarptautinis tiekimo grandinės bendruomenės susitikimas, skirtas transporto, logistikos ir tiekimo grandinės valdymo pažangai aptarti Vidurio ir Rytų Europoje. Kasmet kongrese dalyvauja daugiau nei 400 dalyvių iš daugiau nei 17 šalių.

Kita