naujienos

„GoRamp“ stiprinasi pusantro milijono investicija ir plečiasi Vakarų Europoje bei JAV

Šias metais investicijos į skaitmeninių logistikos valdymo sprendimų kūrėjus „GoRamp“ išaugo tris kartus. „GoRamp“ pritraukė 1,5 milijono eurų vertės investiciją, kuri paspartins plėtrą Vakarų Europos rinkose bei JAV. Į startuolį šiais metais investavo strateginiai partneriai bei verslo angelų bendruomenės nariai, tarp kurių verslininkai Vladas Lašas, Tomas ir Andrius Šlimai, Justinas Milašauskas, Guzel Gumerova bei Jared Schrieber.

Per pastaruosius dvejus metus GoRamp“ sistemos, naudojamos 18 rinkų nuo Australijos iki Kanados, kasmet verslo apimtys augo daugiau nei 3 kartus. Sparčią plėtrą paskatino pasaulinis logistikos sektoriaus apimčių augimas karantino metu.

„Pasauliui susidūrus su nauja realybe, mūsų produkto poreikis Vakarų Europos rinkose nuolat auga. Vis didesnį susidomėjimą jaučiame ir iš kompanijų įsikūrusių JAV. Mūsų skaitmeninis sprendimas logistikos procesų optimizavimui yra universalus, jis atliepia būtent tas problemas, su kuriomis susiduria gamybos ir prekybos įmonės visuose pasaulio kampeliuose. Su šiuo SaaS įrankiu klientai sutaupo to, kas šiuo metu vertingiausia - laiko ir resursų”, - sako GoRamp“ įkūrėjas ir vadovas Jevgenij Polonis.
GoRamp
GoRamp“ įkūrėjai: Jevgenij Polonis, Ugnė Palionytė, Marius Repečka

Ateinančiais metais įmonė daugiausia dėmesio skirs produktų tobulinimui, skaitmeninės rinkodaros ir pardavimų sprendimams, plečiantis Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos bei JAV rinkose. Tarptautinė startuolio komanda augs dvigubai - prisijungs IT, pardavimų, marketingo, klientų aptarnavimo kolegų.

„Kartais juokaujame, kad esame startuolis kvadratu: mūsų kasdienybė greita, planai ambicingi, kolegos pašėlusiai orientuoti į rezultatus, žino, ką daro, ir turi visišką veiklos laisvę. Bet kartu mes esame tarsi šeima, dalijamės svajonėmis ir padedame vieni kitiems jų siekti. Turbūt tai ir yra mūsų sėkmės raktas - mums nepakanka, kad sektųsi tik verslas”, - teigė J. Polonis.Trečius metus aktyviai veiką vykdantis startuolis Lietuvos ir užsienio rinkai pasiūlė išmanų įrankį, leidžiantį prekybininkams ir gamybininkams skaitmenizuoti kritiškai svarbių tiekimo grandinės taškų operacijas. Remiantis klientų pateiktais duomenimis, „GoRamp“ sistema eliminuoja 70 proc. operacinio darbo, sutaupo 20 proc. krovos ir ketvirtadalį transportavimo kaštų sandėlio valdymo, prekių logistikos grandyse.
GoRamp
„GoRamp komanda“

Trečius metus aktyviai veiką vykdantis startuolis Lietuvos ir užsienio rinkai pasiūlė išmanų įrankį, leidžiantį prekybininkams ir gamybininkams skaitmenizuoti kritiškai svarbių tiekimo grandinės taškų operacijas. Remiantis klientų pateiktais duomenimis, „GoRamp“ sistema eliminuoja 70% operacinio darbo, sutaupo 20% krovos ir ketvirtadalį transportavimo kaštų sandėlio valdymo, prekių logistikos grandyse.

Šiuo metu kompanija veikia 18 šalių visame pasaulyje. Vien per 2021 metus klientų krepšelis išaugo 2,5 karto, o jame lyderiaujančios Vakarų Europos bendrovės - „Pfizer“, „Thermofisher Scientific“, „Continental“, „Mondelez“, „Storenso“ ir kt. „GoRamp“ sistema naudojasi bendrovės veikiančios gamybos, farmacijos, automobilių gamybos, medienos apdirbimo, baldų, metalo, energetikos, plastiko pramonės sektoriuose. Paskaičiuota, kad vien per praėjusius metus su „GoRamp“ sistema įmonės klientai sutaupė daugiau nei 10 000 operacinio darbo valandų.

Kita