miškas
Sėkmės istorijos

Inovatyvūs logistikos sprendimai - „FUDO“ nuomonė apie WMS Sistemą

Gyvenant laikais, kai inovacijų proveržiai yra kasdienybė, išlikti informuotu reikalauja pastangų. Be abejo, rasti geriausias inovacijas savo verslui, pareikalauja dar daugiau pastangų. „FUDO“ priėjo tašką, kuriame jų sandėlio operacija laukė naujų inovatyvių metodų pagerinti jų rezultatus. Logistikos vadovas Ramūnas K. pasirinko būdą atlikti šiems operatyviniams pokyčiams - „GoRamp“ Kiemo Valdymo Sistemą.

UAB „FUDO“ yra viena didžiausių Lietuvos ir viso Pabaltijo regiono įmonių, kuri dirba miško gėrybių versle nuo 1997 metų: „Mes tiekiame tik geriausias miško uogas bei grybus, gaminame medinę tarą ir siūlome šaltųjų sandėlių nuomą bei muitinės terminalo paslaugas. Mūsų paslaugos teikiamos greitai ir profesionaliai, įmonės veikla organizuojama vadovaujantis kokybės vadybos ir produktų saugos standartu FSSC 22000. UAB „FUDO“ įmonės padaliniai dirba Rusijoje, Baltarusijoje bei Ukrainoje. Gausus partnerių ratas užtikrina nenutrūkstamą žaliavos tiekimą ir stabilų darbą ištisus metus. Mes siūlome tik kokybiškiausius produktus ir niekada nekompensuojame geros kainos produktų kokybės atžvilgiu. Nuoširdus bendradarbiavimas – tai mūsų filosofija, prekės ženklas ir įsipareigojimas jums“.

Lūkesčių neatitinkantys sandėlio veiklos rezultatai

Nors „FUDO“ darė viską, siekdami geriausių sandėlio veiklos rezultatų, jo našumas nesuteikė pasitenkinimo. Dirbant be sistemos nepavyko sklandžiai priimti atvykstančių sunkvežimių vairuotojų, atsirado ilgi laukimo laikai. Su ore tvyrančia įtampa skubėti, jaučiama visiems susijusiems asmenims, deja, vilkikų spūstys labiau priminė „Gyvatėlės“ žaidimą telefone, nei vadovėlinį sandėlio veiklos pavyzdį. Taigi pagrindinės problemos buvo aiškios:

  • Ilgi vairuotojų laukimo laikai
  • Sunkvežimių spūstys prie sandėlio
kiemo valdymo sistema

WMS Sistema - inovatyvus sprendimas

Išspręsti tokias problemas nereikia stebuklo, paprasčiausia Kiemo Valdymo Sistemos integracija „FUDO“ sandėliui, padarė visus reikiamus pokyčius. Lengva naudotis programinė įranga padarė darbuotojų atliekamas užduotis tiesmukesnėmis, sumažindama dėl komunikacijos kylančius keblumus. Aiškus sandėlio grafikas pakeitė žaidimą iš „Gyvatėlės“ į „Candy Crush“ - sunaikindama besikaupiančias niūrių vairuotojų eiles ir leisdama „FUDO“ džiaugtis pasiekimais:

  • Supaprastinta vienos sistemos operacija, laikanti visus reikalingus duomenis
  • Pašalintos sunkvežimių spūstys sandėlyje
„FUDO“ pranešė, kad jie pasirinko „GoRamp“ kaip savo sandėlio valdymo sistemos tiekėją dėl labai prieinamų prenumeratos kainų ir paprasto naudotis inovatyvaus sprendimo poreikio. Mes džiaugiamės galėdami suteikti logistikos sprendimą dar vienam klientui ir tikimės užmegzti ilgalaikius tarpusavio santykius ateičiai.

Norėdami pamatyti daugiau sėkmės istorijų, spauskite #SėkmingiSuGoRamp

Jei susidomėjote „GoRamp“ sistemomis ir kaip mes galime padėti jūsų verslui, susisiekite su mumis.

Kita