sandelio valdymas
Sėkmės istorijos

Kaip optimizuoti Sandėlio Valdymą? „Granulės“ atsakymas

Sklandžios operacijos yra vienas iš sėkmingo verslo bruožų. Tačiau optimizuoti savo kasdienes užduotis nėra visada taip paprasta, tiesa? Šiandien mes turime sėkmingą pavyzdį, kaip padidinti sandėlio našumą, integruojant Sandėlio Valdymo Sistemą, o įžvalgomis dalinasi Justė Prunskienė, Verslo Plėtros Vadovė ECSO.

UAB ECSO buvo įkurta 2009 metais. Pradžioje pagrindinė įmonės veikla buvo antrinių žaliavų surinkimas ir paruošimas rūšiavimui. Daugiausiai iš prekybos tinklų buvo renkama polietileno plėvelė ir kartono atliekos, rūšiuojamos, presuojamos ir tiekiamos perdirbėjams. Pamažu įmonė įgavo klientų pasitikėjimą ir natūraliai atsirado poreikis turėti nuosavą perdirbimo gamyklą. 2015 pabaigoje UAB ECSO atidarė gamyklą ir pradėjo savarankišką plastiko perdirbimo bei granulių gamybos veiklą.

Suprasti savo galimybes

ECSO identifikavo, kad jų sandėlis neveikia maksimaliu pajėgumu, kas daro įtaką jų bendriems rezultatams. Spūstį suformavusių sunkvežimių vaizdas aplink jų teritoriją buvo dažnas nutikimas. Dėl to atvykstantys vairuotojai turėjo praleisti daugiau laiko laukdami savo eilės prie rampų. Natūralu, viskam trunkant ilgiau nei tikėtasi, nerimas dėl baudų už vėlavimą tapo pastebimas. Deja, dėl ribotų išteklių prieš tai minėtos spūstys negalėjo būti išspręstos paprasčiausiai dirbant uoliau. Taigi, esminės problemos buvo:

  • Besikaupiančios sunkvežimių spūstys aplink pakrovimo rampas
  • Ilgi laukimo laikai atvykstantiems vilkikams
  • Riboti pakrovimo resursai

Sprendimui buvo pasirinkta Kiemo Valdymo Sistema. Su paprasta integruoti ir naudotis sandėlio valdymo įranga, galima greitai optimizuoti sandėlio veiklos valandas, atsižvelgiant į visus esamus apribojimus, paliekant atvykstantiems vairuotojams pasirinkti tik aptarnaujamus laiko tarpus, kol užtikrinama, kad darbo apkrova neperžengs sandėlio galimybių. Papildomai, visos reikalingos informacijos laikymas vienoje vietoje sumažina užsakymų kūrimo procesą, toliau optimizuodamas logistikos veiklą.

sandelio valdymas

Geresnis laiko išnaudojimas per dieną

Pasak ECSO, teigiami pokyčiai buvo matomi nuo pat pradžių. Darbuotojams daugiau nebereikėjo atlikti tiek daug žingsnių pasiekti tokius pat rezultatus. Visos reikalingos informacijos laikymas vienoje vietoje taip pat pagerino jų komunikaciją bei produktyvumą. Perorganizuotos sandėlio operacijos leido padidinti krovos pajėgumus 20%. Tuo tarpu, dėl išaugusio produktyvumo, atvykę vairuotojai gali atsikvėpti, nes jų laukimo laikai sumažinti 40%. Apibendrinant, nuo WMS sistemos implementacijos pasiekti rezultatai yra:

  • Centralizuota visa informacija, pagerinant darbuotojų našumą ir komunikaciją
  • Krovimo pajėgumas padidintas 20%
  • Vairuotojų laukimo laikai sutrumpinti 40%
Mes esame patenkinti galėdami padėti ECSO pagerinti jų sandėlio efektyvumą ir esame jiems dėkingi, kad pasirinko „GoRamp“ kaip jų Sandėlio Valdymo Sistemos tiekėją. Mes tikimės tai paversti ilgamečiais tarpusavio santykiais, kurie bus paremti mūsų bendru tikslu - suteikti savo klientams geriausios kokybės produktą.

Jei susidomėjote „GoRamp“ sistemomis ir kaip mes galime padėti jūsų verslui, susisiekite su mumis.

Kita