„Moki-veži“ Tiekimo vadovas Audrius Aleksandravičius
Sėkmės istorijos

„Moki-veži”: su „GoRamp” pavyko taupyti laiko kaštus efektyvinant veiklą

Inovatyvių sprendimų pritaikymas sandėliavimo ir logistikos procesuose yra vienas kertinių prekybos įmonių verslo efektyvumo komponentų, teigia „Moki-veži“ Tiekimo vadovas Audrius Aleksandravičius. Išmanus „GoRamp“ Kiemo valdymo sprendimas „Moki-veži“ padėjo suefektyvinti veiklos procesus sparčiai augant tiekimo apimtims ir susiduriant su resursų stygiumi.

„Įdiegę „GoRamp“ sistemą galime realiu laiku sekti mūsų tiekimo procesus ir juos planuoti iš anksto. Anksčiau tekdavo kiekvieną pokytį derinti su suinteresuotais asmenimis atskirai, rankiniu būdu, o tai užimdavo daugiau laiko ir apsunkindavo planavimą. Augant tiekimo apimtims, su „GoRamp“ mums pavyksta efektyviau išnaudoti turimus resursus ir didinti apimtis ne juos didinant, o efektyvinant veiklą,“ – teigė A. Aleksandravičius. „Moki-veži“ jau per pirmuosius „GoRamp“ sistemos naudojimo mėnesius sumažino procesų planavimui ir įgyvendinimui skiriamo laiko kaštus.

Pasak A. Aleksandravičius, „GoRamp“ padėjo išvengti nenuoseklios sandėlio apkrovos, vežėjų užlaikymo pakraunant ir iškraunant prekes, susidarančių transporto eilių bei neefektyvios, perkrautos, persidengiančios komunikacijos tarp sandėlio darbuotojų, tiekėjų, tiekimo skyriaus ir vežėjų.

„Su „GoRamp“ galime ne tik planuoti, bet ir sekti procesų efektyvumą, analizuoti mūsų sandėlio veiklos rezultatus, priimti sprendimus, paremtus duomenimis, o ne nuojauta“, – pridūrė A. Aleksandravičius.

„Moki-veži“ Tiekimo vadovas Audrius Aleksandravičius
Pasak A. Aleksandravičius, „GoRamp“ padėjo išvengti nenuoseklios sandėlio apkrovos, vežėjų užlaikymo pakraunant ir iškraunant prekes, susidarančių transporto eilių bei neefektyvios, perkrautos, persidengiančios komunikacijos
„Moki-veži“ Tiekimo vadovas akcentavo, kad vienas didžiausių „GoRamp“ platformos privalumų – intuityvus, paprastas naudojimas, leidžiantis su sistema dirbti visoms suinteresuotoms šalims vos ją įsidiegus.

„Moki-veži“ – mažmeninės bei didmeninės prekybos tinklas, priklausantis įmonei UAB „Makveža“. Savo veiklą įmonė pradėjo 2000 m. ir kasmet aktyviai plečiasi. „Moki-veži“ tinklą sudaro 24 parduotuvės 20 Lietuvos miestų, kuriuose dirba daugiau nei 750 darbuotojų.

Jei norite daugiau sužinoti apie „GoRamp“ sprendimą kiemo valdymui – kreipkitės.

Kita