automatizuotas sandėlis
Naujienos

Naudokitės GoRamp vežėjų birža nemokamai! 

Nuo rugsėjo 1 d. naudojimasis GoRamp transporto valdymo sistemoje integruota vežėjų birža tampa nemokamas. Be jokių papildomų mokesčių tarptautinių vežėjų birža galės naudotis visi esami GoRamp transporto valdymo sistemos naudotojai - tiek krovinius vežančios įmonės, tiek jas aptarnaujantys vežėjai.

GoRamp TMS susitinka krovinius gabenančios kompanijos ir tarptautiniai vežėjai, sistema leidžia greitai ir patogiai pateikti krovinių pervežimo užsakymą, atlikti vežėjų kainų konkursą ir pasirinkti patraukliausią kontraktinį ar viešai paslaugas siūlantį tiekėją. GoRamp vežėjų biržoje savo paslaugas siūlo tarptautinius pervežimus atliekančios logistikos bendrovės, tarp kurių globalios logistinių paslaugų korporacijos.

GoRamp kuriame išmanią tiekimo gradinę

„Stebėdami nuolat augančias mūsų klientų pervežimų apimtis bei vežėjų paslaugų paklausą, nusprendėme savo klientams ir vežėjams panaikinti komisinius už krovinių gabenimą suderintą vežėjų biržoje. Paprastai vežėjų biržos pervežimai yra apmokestinami remiantis pervežimų skaičiumi tiek įmonei gabenančiai krovinius, tiek vežėjui. Mes nusprendėme prisiimti šiuos kaštus, siekdami suteikti daugiau vertės savo klientams bei vežėjams, mažinti apskaitos naštą savo klientams bei paskatinti krovinių gabenimo sektoriaus skaidrumą,“ - teigė GoRamp vadovas ir įkūrėjas Jevgenij Polonis.

GoRamp Transporto valdymo sistemoje integruota vežėjų birža visiškai nemokamai galės naudotis tiek esami, tiek būsimi klientai bei vežėjai, nebus taikomi jokie komisiniai mokesčiai.

Šiuo metu vidutiniškai per mėnesį GoRamp Transporto valdymo sistemoje atliekama sandorių tarp įmonių ir vežėjų už daugiau nei 2 milijonus Eurų. GoRamp sistemoje registruota daugiau nei 7000 gabenančių krovinius ir vežėjų kompanijų. Savo paslaugas GoRamp TMS gali siūlyti tik patikrinti, skaidrumo ir patikimumo kriterijus atitinkantys vežėjai.

Paskaičiuota, kad naudojant GoRamp TMS klientai sutaupo 25% transportavimo išlaidų.

Per 2022 metus GoRamp klientai su sistema sutaupė jau daugiau nei 4 milijonus eurų bei daugiau nei 40 000 operacinio darbo valandų. 

Kviečiame sužinoti daugiau registruojantis nemokamai konsultacijai su mūsų ekspertais!

Kita