logistikos vadybininkas
Sėkmės istorijos

Su „GoRamp” sandėlio operacijų trukmę sutrumpinome dvigubai

Viena didžiausių globalių logistikos bendrovių pasaulyje „Barsan Global Logistics” su „GoRamp” pradėjo dirbti 2021 m. pradžioje ir vos per kelis mėnesius pastebėjo ženklų veiklos efektyvumo augimą.

„GoRamp” sistema iki 50% sutrumpino „Barsan Global Logistics” operacinių veiklų sandėlyje laiką ir sutaupė bene ketvirtadalį verslo kaštų, skiriamų sandėlio valdymo sprendimams įgyvendinti.

Anksčiau, kaip ir daugelis logistikos kompanijų, „Barsan Global Logistics” susidurdavo su tiekimo grandinės efektyvaus organizavimo iššūkiu, sparčiai augant pervežimo apimtims. 39 pasaulio valstybėse veikainti logistikos bendrovė ieškojo paprasto ir greitai implementuojamo skaitmeninio sprendimo, kuris padėtų sustyguoti transporto srautus ir procesus didžiausiuose logistiniuose centruose JAV, Kinijoje, Azijoje ir Europoje esančiuose sandėliuose. Bendrovė siekė išvengti transporto eilių logistikos centruose bei vežėjų užlaikymo iškraunant ar pakraunant prekes, nes kiekviena vežėjo sugaišta valanda logistikos bendrovei generavo kasmėnesinius finansinius nuostolius.

logistikos vadybininkas

„Barsan Global Logistics” siekė išspręsti daugiasluoksnę ir kompleksišką komunikaciją tarp įmonės departamentų, skirtingose valstybėse esančių padalinių, verslo partnerių, klientų, tiekėjų ir suinteresuotų trečiųjų šalių. Taip pat siekta rasti būdą, kad visos suinteresuotos šalys galėtų sekti tiekimo grandinės, sandėlio ir logistikos procesus nuotoliniu būdu vienoje sistemoje, atsektų operacijų trikdžius ir juos šalintų realiu laiku.

Kasdienės verslo operacijos buvo perkrautos, nepaslankios, nepatogios ir neefektyvios, nes buvo naudojama per daug skirtingų komunikacijos formų: Excel lentelių, dokumentų, žinučių, telefono skambučių, aiškino „Barsan Global Logistics” vadovas Fatihas Ozdemiras.

„GoRamp” pasiūlė „Barsan Global Logistics” įdiegti skaitmeninį sandėlį - sistemą, padedančią skaitmenizuoti procesus visuose pagrindiniuose tiekimo ir logistikos grandinės taškuose, taip sumažinant finansines rizikas ir sprendžiant verslo problemas.

„Barsan Global Logistics” vadovo teigimu, naudojant „GoRamp” sistemą santykiai su tiekėjais pastebimai pagerėjo, darbas tapo sklandesnis, nuoseklesnis, labiau prognozuojamas ir mažiau įtemptas.

„Barsan Global Logistics” pavyko elinminuoti transporto spūstis bei išvengti baudų vežėjams už patiriamas prastovas. Vienu pagrindinių „GoRamp” privalumų įvardintas itin patogus sistemos naudojimas, atsikratant įgrisusio rankinio darbo.

Įmonės direktoriaus Fatiho Ozdemiro teigimu, „GoRamp” sistemą galima apibūdinti vienu žodžiu - puiki.

„Barsan Global Logistics” - viena didžiausių logistikos bendrovių pasaulyje, įkurta 1982 Turkijoje ir valdanti 80 logistikos centrų 44 pasaulio valstybėse JAV, Kinijoje, Europoje ir Azijoje.

Jei norite daugiau sužinoti apie „GoRamp” sprendimą kiemo valdymui – kreipkitės.

Kita