telefonas
Naujienos

Patogesniam ir greitesniam rezervacijų valdymui - naujos funkcijos

Šis dviejų naujų GoRamp sistemos funkcijų pristatymas turi prasidėti nuoširdžia padėka klientams, kurie su entuziazmu įsitraukė į mūsų sistemos kūrimo, atnaujinimo ir nuolatinio vystymo procesą. 

Remiantis klientų rekomendacijomis ir įžvalgomis sukūrėme du naujus funkcionalumus - rampų rezervacijų laiko atnaujinimą drag&drop principu ir pranešimų centro paslaugą.

Funkcionalumų įgyvendinimą parėmėme Vakarų Europoje bei JAV vyraujančiomis SaaS produktų vystymo tendencijomis ir pastiprinome klientų patirties dizaino naujovėmis.

rašyti el
Remiantis klientų rekomendacijomis ir įžvalgomis sukūrėme du naujus funkcionalumus
„Naujieji funkcionalumai nukreipti į sistemos naudotojų patogumą, greitesnį darbą su sistema, mažinant paspaudimų ir atliekamų žingsnių skaičių. Taip sutaupome dar daugiau klientams brangaus laiko operaciniam darbui. Geriname ir sistemos naudojimo patirtį, kad darbas vyktų ne tik greičiau bei ir maloniau“, - sakė Produkto komandos vadovas Remigijus Vaišė.

Drag&Drop

Rampų rezervacijos laiko pakeitimas ar atnaujinimas nuo šiol gali būti atliekamas vienu kompiuterinės pelės paspaudimu. Norint perkelti rezervaciją iš vieno numatyto laiko į kitą, interaktyviame rezervacijų kalendoriuje paspauskite ant keičiamos rezervacijos ir patraukite ją į naująjį numatytą laiką. Atleidę kompiuterinės pelės kairįjį klavišą, krovinio pakrovimo/iškrovimo rezervacija atsidurs naujame numatytame laike. Rezervacija, visi su ja susiję duomenys ir žinutės apie pasikeitusį laiką automatiškai pasieks susijusius asmenis.

Drag&Drop funkcija būdinga daugeliui kompiuterinių sistemų ir aplikacijų, tačiau rampų rezervacijos sistemose ši funkcija yra retai pasitaikanti ir dažnai konfiguruojama už papildomą mokestį. GoRamp klientams pristato šią funkciją visiškai nemokamai.

darbas ofise
Rampų rezervacijos laiko pakeitimas ar atnaujinimas nuo šiol gali būti atliekamas vienu kompiuterinės pelės paspaudimu

Pranešimų centras

Nuo šiol GoRamp sistemos viršutiniame meniu rasite varpelio ikoną, kuri informuoja apie rezervacijų ar užsakymų pasikeitimus. Paspaudę ant ikonos turėsite galimybę pamatyti visus atnaujinimus realiu laiku bei susipažinti su jų turiniu. 

Pranešimų centre matysite užsakymų laiko, vežėjų ar krovinių detalių pasikeitimus, taip pat būsite informuojami apie naujus kolegas, prijungtus prie sistemos, kolegų komentarus. Pranešimų centras yra geriausia ir patogiausia vieta sekti užsakymų statuso pokyčius ir reaguoti realiu laiku, juolab kad informacija apie pokyčius pasirodys laukelyje net tuo atveju, jei naršysite ne sistemoje, o kitame dokumente.

pranešimai telefonu
Nuo šiol GoRamp sistemos viršutiniame meniu rasite varpelio ikoną, kuri informuoja apie rezervacijų ar užsakymų pasikeitimus

„Pastebėjome, kad klientai, gaunantys užsakymų pokyčių informaciją elektroniniu paštu ne visada greitai sureaguoja į situacijos pasikeitimus, nors visi žinome, kad laikas šiame versle yra neįkainojamas. Taigi, sukūrėme funkcionalumą, kuriame visi atnaujinimai yra vienoje vietoje, grupuojami pagal atnaujinimo pobūdį, taip pat pasiekiantys naudotoją net šiam nenaršant sistemoje, o dirbant kitus darbus“, - pridūrė Produkto vadovas Remigijus.

Kiekvienas mūsų klientas nuo šiol turės galimybę individualiai nusistatyti, kaip gauti informaciją apie užsakymų atnaujinimus - pranešimų centre, elektroniniu paštu ar abiem kanalais. Taip pat visada kviečiame dalytis įžvalgomis ir idėjomis, kaip galėtume patobulinti sistemą jūsų patogumui.

Linkime geriausios patirties su GoRamp!

Kita