naujienos

Patogesniam ir greitesniam rezervacijų valdymui - nauja funkcija 

Šis  GoRamp sistemos funkcijos pristatymas turi prasidėti nuoširdžia padėka klientams, kurie su entuziazmu įsitraukė į mūsų sistemos kūrimo, atnaujinimo ir nuolatinio vystymo procesą. 

Remiantis klientų rekomendacijomis ir įžvalgomis sukūrėme  naują funkcionalumą - pranešimų centro paslaugą.

Remiantis klientų rekomendacijomis ir įžvalgomis sukūrėme  naują funkcionalumą - pranešimų centro paslaugą

Funkcionalumo įgyvendinimą parėmėme Vakarų Europoje bei JAV vyraujančiomis SaaS produktų vystymo tendencijomis ir pastiprinome klientų patirties dizaino naujovėmis.

„Naujieji funkcionalumai nukreipti į sistemos naudotojų patogumą, greitesnį darbą su sistema, mažinant paspaudimų ir atliekamų žingsnių skaičių. Taip sutaupome dar daugiau klientams brangaus laiko operaciniam darbui. Geriname ir sistemos naudojimo patirtį, kad darbas vyktų ne tik greičiau bei ir maloniau“, - sakė Produkto komandos vadovas Remigijus Vaišė.

Pranešimų centras

Nuo šiol GoRamp sistemos viršutiniame meniu rasite varpelio ikoną, kuri informuoja apie rezervacijų ar užsakymų pasikeitimus. Paspaudę ant ikonos turėsite galimybę pamatyti visus atnaujinimus realiu laiku bei susipažinti su jų turiniu. 

Pranešimų centre matysite užsakymų laiko, vežėjų ar krovinių detalių pasikeitimus, taip pat būsite informuojami apie naujus kolegas, prijungtus prie sistemos, kolegų komentarus. Pranešimų centras yra geriausia ir patogiausia vieta sekti užsakymų statuso pokyčius ir reaguoti realiu laiku, juolab kad informacija apie pokyčius pasirodys laukelyje net tuo atveju, jei naršysite ne sistemoje, o kitame dokumente.

Nuo šiol GoRamp sistemos viršutiniame meniu rasite varpelio ikoną, kuri informuoja apie rezervacijų ar užsakymų pasikeitimus

„Pastebėjome, kad klientai, gaunantys užsakymų pokyčių informaciją elektroniniu paštu ne visada greitai sureaguoja į situacijos pasikeitimus, nors visi žinome, kad laikas šiame versle yra neįkainojamas. Taigi, sukūrėme funkcionalumą, kuriame visi atnaujinimai yra vienoje vietoje, grupuojami pagal atnaujinimo pobūdį, taip pat pasiekiantys naudotoją net šiam nenaršant sistemoje, o dirbant kitus darbus“, - pridūrė Produkto vadovas Remigijus.

Kiekvienas mūsų klientas nuo šiol turės galimybę individualiai nusistatyti, kaip gauti informaciją apie užsakymų atnaujinimus - pranešimų centre, elektroniniu paštu ar abiem kanalais. Taip pat visada kviečiame dalytis įžvalgomis ir idėjomis, kaip galėtume patobulinti sistemą jūsų patogumui.

Linkime geriausios patirties su GoRamp!

Kita