Kiemo Valdymo Sistema
Sėkmės istorijos

Paprasta Sandėlio Valdymo Sistema? Kompak atsakymas

Yra posakis „Tobulumas slypi paprastume” ir yra nemažai žmonių, kurie su šiuo posakiu sutiktų. Šiandienos straipsnis būtent tokia tematika, dalinamės dar viena „GoRamp” sėkmės istorija. Šįkart dėmesio centre „Kompak Nederland” ir jos Gamybos Vadovas Frits Hasselo.

„Kompak Nederland” yra viena lyderiaujančių kompanijų bendrame pakavime ir gamyboje Europoje FMCG srityje. Apie įmonę sužinoti daugiau galite tinklapyje.

„Kompak Home & Personal Care” veikia ypač modernioje ir higieniškoje gamykloje, kuri įsikūrusi Etten-Leur. Šios pažangiausių technologijų patalpos buvo pastatytos 2010 m. bei pelno inovatyvius ir lyderiaujančius rezultatus. Turėdami daugiau nei 60 metų patirties su A lygio prekės ženklais, jie gali būti greičiausi kontraktiniai gamintojai Europoje, dėmesį fokusuojant į skysčius, miltelius ir tabletes. Dėl savo miksavimo patalpų milteliams ir skysčiams, įmonė siūlo klientams pilną sprendimą.

Aiškumo trūkumas logistikoje

Kol „Kompak” gamybos veikla ėjosi puikiai, buvo pastebėta, kad sandėliui sunkiai sekasi neatsilikti. Neturėdami tinkamų priemonių aiškiai žinoti savo našumą, buvo sudėtinga pagerinti rezultatus, nežinant iš kur kyla problema. Viena buvo aišku, jų krovimo pajėgumas buvo mažesnis, nei atvykstantys vairuotojai tikėjosi. Trumpai, pagrindinės „Kompak” problemos buvo:

  • Neaiškus sandėlio našumas
  • Ribotas krovimo pajėgumas

Rasti sprendimą buvo pasitelkta Kiemo Valdymo Sistema. Aprūpinant sandėlius aiškiais grafikais, pritaikytais „Kompak” operatyvinėms galimybėms, jų rampos gali būti išnaudotos našiausiu būdu, mažinant darbuotojų apkrovą. Kadangi visa logistikos informacija laikoma vienoje platformoje, reikalinga informacija apie jų rezultatus tampa sveikintinu šalutiniu produktu.

Kiemo Valdymo Sistema

Aiškūs rezultatai, paprasti sprendimai

Jau keleto dienų bėgyje „Kompak” pritaikė šią sistemą savo poreikiams ir pradėjo džiaugtis Sandėlio Valdymo Sistemos privalumais. Optimizuoti procesai leido darbuotojams išvengti informacijos rūšiavimo rankiniu būdu ir sumažinti komunikacines problemas, tuo tarpu gerinant jų rezultatus. Sandėlis taip pat tapo produktyvesnis, kadangi aiškiai paskirstyti laiko tarpai leidžia efektyviausiai išnaudoti resursus dienos eigoje. Vadinasi, atvykstantys vairuotojai neturi laukti, kad juos aptarnautų, toliau gerinant bendrus laiko sutaupymus „Kompak” logistikos veikloje. Apibendrinant, pagrindiniai patobulinimai yra:

  • Vairuotojai praleidžia mažiau laiko laukdami pakrovimo
  • Optimizuoti procesai padeda darbuotojų produktyvumui ir komunikacijai
  • Sandėlio našumas auga dėl aiškaus grafiko ir laiko paskirstymo
Frits atsakymas, kodėl buvo pasirinkta „GoRamp” - Jūsų sistemą buvo lengva integruoti ir naudoti”. Mes manome, kad tai tobulai pabrėžia mūsų sistemos privalumus - ji paprasta, lengva naudotis ir turinti funkcijas kurių reikia daugumai logistikos darbuotojų.

Jei susidomėjote „GoRamp” sistemomis ir kaip mes galime padėti jūsų verslui, susisiekite su mumis.

Kita