magazyn zewnętrzny
Historie sukcesów

GRANULĖS: Rozwiązany problem kolejek w magazynie

O kliencie:

W 2009 roku powstała firma UAB ECSO. Początkowo głównym przedmiotem działalności ECSO było zbieranie surowców wtórnych i przygotowywanie ich do sortowania. Firma z powodzeniem rozwija działalność i współpracuje z rynkami zagranicznymi, które pomagają jej tworzyć wartość ekonomiczną – Polską, Łotwą, Estonią, Rosją, Białorusią i innymi. Największym atutem Ecso jest otwartość na innowacje i starania, aby nadążać za najnowszymi technologiami w procesach produkcyjnych. Silny nacisk kładzie się również na jakość i kontrolę produktu.

Pellet Factory wybrał rozwiązanie GoRamp do zarządzania placami magazynowymi, aby zaangażować przewoźników, dostawców i klientów w najbardziej dogodnym czasie procesu rezerwacji. To rozwiązuje problem zatłoczenia ciężarówek w magazynie. Łatwy dostęp online pozwala wszystkim zaangażowanym w łańcuch dostaw monitorować rzeczywiste czasy załadunku i rozładunku w czasie rzeczywistym. Za pomocą tego narzędzia wszystkie niezbędne informacje o ciężarówkach są gromadzone cyfrowo. Informacje, które gromadzimy, pomagają nam zobaczyć rzeczywistą funkcjonalność magazynu i stworzyć plany wydajności.

Problemy:

  • Zatłoczenie ciężarówek w magazynie
  • Kierowcy czekają w kolejce
  • Ograniczona ładowność

Rozwiązanie:

  • Zarządzanie oknami czasowym
zarządzanie oknami czasowym z GoRamp

Wyniki:

  • Scentralizowane informacje
  • Zwiększona ładowność o 20%
  • Skrócony czas oczekiwania kierowcy nawet o 40%

Opinie klientów:

Justė Prunskienė, kierownik ds. Rozwoju biznesu:

„Niedawno zaczęliśmy korzystać z narzędzia do zarządzania stocznią – ale widzieliśmy go już na początku. Poręczne narzędzie do zarządzania pomogło zoptymalizować proces i dać jasny obraz wydajności załadunku / rozładunku magazynu. Zdigitalizowane za pomocą tych wskaźników jest szczególnie ważne przy opracowywaniu planów wydajności. Staramy się wykorzystywać najnowocześniejsze technologie zarówno w naszej produkcji, jak i w codziennej działalności, aby zapewnić naszym klientom wyłącznie towary i usługi wysokiej jakości. ”

Czytaj więcej