telefon komórkowy
Aktualności

Dwie nowe funkcje do szybszego i wygodniejszego zarządzania zamówieniami

Wprowadzenie dwóch nowych funkcji GoRamp zacznijmy od serdecznego podziękowania dla konsumentów, którzy ochoczo zaangażowali się w proces projektowania, unowocześniania i ciągłego rozwijania naszego systemu.

Uruchomiliśmy dwie nowe funkcje oparte na sugestiach i spostrzeżeniach klientów: funkcję Drag&Drop dla przedziałów czasowych i Centrum powiadomień.

Wdrożyliśmy funkcjonalności zgodne z aktualnymi trendami rozwoju produktów SaaS w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych, a także poprawiliśmy doświadczenie użytkownika poprzez innowacje projektowe.

pisanie e-maila
Dwie nowe funkcje do szybszego i wygodniejszego zarządzania zamówieniami
„Nowe funkcjonalności mają na celu lepsze doświadczenie użytkownika, szybsze działanie i przyjemniejszą pracę. Pozwalają naszym klientom skupić się na zadaniach, które naprawdę mają znaczenie”, powiedział Remigijus Vaise, Product Team Leader.

Przeciągnij i upuść

Teraz czas rezerwacji można zmienić lub zaktualizować jednym kliknięciem. Aby zmienić rezerwację, kliknij rezerwację do modyfikacji w interaktywnym kalendarzu rezerwacji i przeciągnijcie ją na nowy planowany termin. Upuśćcie do odpowiedniego przedziału czasowego i Wasza praca jest zakończona. Rezerwacja, wszystkie powiązane dane i komunikaty o zmianach automatycznie dotrą do interesariuszy.

Funkcja Drag&Drop jest powszechna w wielu systemach komputerowych i aplikacjach, choć rzadko jest dostępna w systemach rezerwacji ramp i często jest świadczona za dodatkową opłatą. GoRamp udostępnia ir za darmo!

praca w biurze
Teraz czas rezerwacji można zmienić lub zaktualizować jednym kliknięciem

Centrum powiadomień

Od teraz wskaźnik w górnym menu systemu GoRamp będzie informował o zmianach w rezerwacjach lub zamówieniach. Klikając w ten symbol będziesz mogli zobaczyć wszystkie aktualizacje w czasie rzeczywistym i zapoznać się z ich treścią.

Będziecie na bieżąco informowani o zmianach w czasie realizacji zleceń, danych przewoźników czy ładunków, a także o dołączeniu nowych współpracowników i ich komentarzach. Centrum powiadomień to najlepszy i najwygodniejszy sposób śledzenia zmian w czasie rzeczywistym i natychmiastowej reakcji, tym bardziej, że informacja o zmianach pojawi się nawet wtedy, gdy nie przeglądasz systemu.

powiadomienia na telefonie
Klikając w ten symbol będziesz mogli zobaczyć wszystkie aktualizacje w czasie rzeczywistym i zapoznać się z ich treścią

„Odkryliśmy, że konsumenci, którzy otrzymują e-mailem modyfikacje zamówień, nie zawsze szybko reagują na zmiany, mimo że w tej branży czas to pieniądz. W rezultacie opracowaliśmy funkcję, która skonsoliduje wszystkie aktualizacje w jednym miejscu pogrupowane według charakteru aktualizacji” – dodał Remigijus.

Od teraz każdy z naszych klientów będzie mógł wybrać, czy chce otrzymywać informacje o zamówieniach w Centrum powiadomień, na e-mail, czy jedno i drugie. Dziękujemy również za opinie i sugestie, w jaki sposób możemy ulepszyć system dla Waszej wygody.

Życzymy powodzenia z GoRamp!

Czytaj więcej