AKTUALNOŚCI

Nowa funkcja do szybszego i wygodniejszego zarządzania zamówieniami

Wprowadzenie nowej funkcji GoRamp zacznijmy od serdecznego podziękowania dla konsumentów, którzy ochoczo zaangażowali się w proces projektowania, unowocześniania i ciągłego rozwijania naszego systemu.

Bazując na rekomendacjach i obserwacjach klientów, wprowadziliśmy jako nową funkcję Centrum powiadomień.

Wdrożyliśmy funkcjonalności zgodne z aktualnymi trendami rozwoju produktów SaaS w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych, a także poprawiliśmy doświadczenie użytkownika poprzez innowacje projektowe.

„Nowe funkcjonalności mają na celu lepsze doświadczenie użytkownika, szybsze działanie i przyjemniejszą pracę. Pozwalają naszym klientom skupić się na zadaniach, które naprawdę mają znaczenie”, powiedział Remigijus Vaise, Product Team Leader.

Centrum powiadomień

Od teraz wskaźnik w górnym menu systemu GoRamp będzie informował o zmianach w rezerwacjach lub zamówieniach. Klikając w ten symbol będziesz mogli zobaczyć wszystkie aktualizacje w czasie rzeczywistym i zapoznać się z ich treścią.

Będziecie na bieżąco informowani o zmianach w czasie realizacji zleceń, danych przewoźników czy ładunków, a także o dołączeniu nowych współpracowników i ich komentarzach. Centrum powiadomień to najlepszy i najwygodniejszy sposób śledzenia zmian w czasie rzeczywistym i natychmiastowej reakcji, tym bardziej, że informacja o zmianach pojawi się nawet wtedy, gdy nie przeglądasz systemu.

Klikając w ten symbol będziesz mogli zobaczyć wszystkie aktualizacje w czasie rzeczywistym i zapoznać się z ich treścią

„Odkryliśmy, że konsumenci, którzy otrzymują e-mailem modyfikacje zamówień, nie zawsze szybko reagują na zmiany, mimo że w tej branży czas to pieniądz. W rezultacie opracowaliśmy funkcję, która skonsoliduje wszystkie aktualizacje w jednym miejscu pogrupowane według charakteru aktualizacji” – dodał Remigijus.

Od teraz każdy z naszych klientów będzie mógł wybrać, czy chce otrzymywać informacje o zamówieniach w Centrum powiadomień, na e-mail, czy jedno i drugie. Dziękujemy również za opinie i sugestie, w jaki sposób możemy ulepszyć system dla Waszej wygody.

Życzymy powodzenia z GoRamp!

Czytaj więcej