logistikos vadybininkas
Sėkmės istorijos

Ar WMS gali pašalinti spūstis prie sandėlio? „Schoeller Allibert“ atsakymas

Komunikacija yra vienas esminių žmogaus gyvenimo elementų. Mes ja pasikliaujame kiekvieną dieną, ar tai būtų nuostabių santykių su mylimąja kūrimas, ryšio su artimaisiais palaikymas ar ilgamečių verslo pažinčių plėtojimas. Be geros priemonės suprasti vienas kitą, iššūkiai kiekviename gyvenimo aspekte - neišvengiami. Verslas šiuo atveju ne išimtis - šiandien „Schoeller Allibert“ dalinasi savo patirtimi, kaip patobulinta komunikacija gali paveikti gamybos įmonę, naudojant WMS sistemą. Ačiū Dirk Rodewald už pasidalinimą įžvalgomis.

„Schoeller Allibert“ yra viena didžiausių pasaulyje grąžinamų plastikinių pakuočių, skirtų medžiagų tvarkymui, gamintojų. Įmonė išradinėja, kuria, projektuoja ir gamina perdirbamas transportavimo pakuotes daugiau nei 60 metų. Produktų asortimentas sudarytas iš pakuočių, specialiai sukurtų klientams automobilių, gėrimų ir maisto industrijose, taip pat ir mažmenininkams, pramonės ir paslaugų sektoriams. Su standartiniais diapazonais, įskaitant lankstomas dideles ir mažas krovimo dėžes, kupetuojamas ir nekupetuojamas plastiko talpas ir gėrimų dėžes, transportavimo vežimėlius ir paletes, bei JT-sertifikuotus kibirus, įmonė aprūpina klientus iš visų sektorių. Daugiau informacijos apie „Schoeller Allibert“ galite rasti jų tinklapyje.

Pribloškiantis eismo kiekis

Norint gamintojui išsilaikyti žinomam 50 skirtingų šalių pasaulyje, reikia efektyvios tiekimo operacijos. Deja, pasiekti tokius rezultatus ne juokas. „Schoeller Allibert“ kasdienei veiklai įtaką darė besikaupiančios spūstys, kurios atsirado dėl suprantamos priežasties - visi nori atlikti savo darbus kuo greičiau, bet be specifinių gairių, gautas rezultatas buvo ilgi laukimo laikai vairuotojams, nes sandėlis vienu metu gali aptarnauti ribotą kiekį rampų. Šiuo atveju, geri ketinimai negalėjo suteikti norimų rezultatų, sukurdami keblumų visiems susijusiems asmenims. „Schoeller Allibert“ darbuotojų sunkumai aptarnauti visus vilkikus nepadėjo jų moralei, kol laukiantys vairuotojai nerimaudavo dėl galimų baudų laukiant pakrovimo vietoj krovinio pristatymo gavėjui.

  • Sunkvežimių spūstys pakrovimo vietose
  • Laukiantys vairuotojai
  • Ribotas krovimo pajėgumas

Vienas iš būdų spręsti šias problemas yra WMS programinė įranga. Kiemo Valdymo Sistema leidžia įmonėms supaprastinti savo logistikos procesus, suteikiant aiškius sandėlio grafikus, pritaikytus vartotojų poreikiams. Papildomai, visa informacija laikoma vienoje vietoje, o tai labai pagerina komunikaciją ir produktyvumą darbuotojų tarpe. Galiausiai įmonės gali optimizuoti savo rezultatus ir išvengti perpildytų patalpų.

WMS

Paprastesnė ir efektyvesnė logistika

Nuo Sandėlio Valdymo Sistemos implementacijos pradžios „Schoeller Allibert“ logistikos procesams, įmonė patvirtino, kad procesai tapo optimizuoti, leidžiantys pilnai išnaudoti savo resursus. Žinoma, vairuotojai praleidžia žymiai mažiau laiko laukdami kol jų sunkvežimiai bus pakrauti. Aiškus grafikas mažina vilkikų spūstis, kadangi visi turi savo atvykimo laikus, lenktynės, kuris pirmas bus aptarnautas, nebegalioja vairuotojams, vykstantiems pas „Schoeller Allibert“. Apibendrintai, WMS padėjo:

  • Pašalinti sunkvežimių eiles
  • Sumažinti vairuotojų laukimo laiką
  • Optimizuoti procesus
  • Padidinti sandėlio našumą
Rodewald atskleidė, kad „GoRamp“ buvo pasirinkta dėl praprastos ir greitai integruojamos sistemos, lydimos lanksčių prenumeratos kainų. Mes džiaugiamės, kad mūsų produktas tapo dar vienos įmonės sprendimu ir toliau dirbsime tobulindami savo produktą, tam, kad mūsų partnerystė galėtų būti ilgaamžė.

Jei susidomėjote „GoRamp“ sistemomis ir kaip mes galime padėti jūsų verslui, susisiekite su mumis.

Kita